Як вибрати цифрове піаніно та синтезатор

Дружня консультація і допомога у виборі синтезатора та цифрового піаніно.

Особисто я, як і багато інших звичайних людей, стикався з ситуацією, коли потрібно було придбати товари чи обладнання, у властивостях яких не дуже розбирався. Доводилося годинами шукати потрібну інформацію в інтернеті, дізнаватися, порівнювати. Вибір ще й ускладнювався за умови широкого асортименту конкуруючих пропозицій. Запитувати безпосередньо у продавців не дуже хотілося, тому що в більшості вони заангажовані на продаж саме свого товару.
    Тому хотів би вам запропонувати свою допомогу у виборі клавішного інструменту. Саме такого, який буде оптимальний для ваших потреб, а не той, який мені вигідно продати. Цілком можливо, що я вам порекомендую звернути увагу на пропозиції інших продавців, чи звернути вашу увагу на якусь з моделей б\у, яку можна знайти по оголошеннях.
    Тому - не соромтеся запитувати і консультуватися. Намагаюся бути дружелюбним і ненав"язливим) Інформація для зв"язку:

т. (095) 717-37-67, (098) 191-49-08, (044) 232-97-67
vk.com/klavishko - добавляйтесь у друзі! Оперативний звязок
(електронну адресу дивіться у вкладці "Контакти")_


Що потрібно знати, якщо плануєте купувати цифрове фортепіано

Трохи інформації, яку вам не завадить дізнатися перед покупкою цифрового фортепіано, особливо якщо плануєте купувати вперше.

1. Цифрові піаніно - це інструменти з молоточковим типом механіки на 88 клавіш (7 октав), тобто повна імітація клавіатури фортепіано. Вартість таких інструментів в середньому від 7000 гр за б \ у по оголошеннях, і від 11000 гр за нові. Найдорожчі коштують і 100 і 500 тисяч. Також повинні тверезо дивитися на речі й розуміти, що інструмент за 10 тисяч не може звучати так як інструмент за 50 000. Якщо ж ваш бюджет менше вказаних, то потрібно або підзбирати трохи грошей, чи чекати гарну шарову пропозицію б\к (проскакують))), або звернути увагу на компромісні варіанти - 76-клавішні інструменти з клавіатурою наближеною до фортепіанної, наприклад Сasio серії WK, або Yamaha серій DGX, NP. Нові такі можна придбати від 7000 грн, б-у - від 4000 грн.2. Цифрові піаніно бувають як у чистому вигляді - тобто тільки основні 10-20 звуків і мінімум функцій, так і з можливостями синтезатора, коли присутні багато інших звуків, запис, ритми аккомпанименту та інші функції. Якщо цифрове піаніно в чистому вигляді, і з розширеними можливостями пропонуються за однакові гроші, то, як правило, більш вузькоспеціалізований матиме звук ф-но і клавіатуру кращого рівня. Але є і винятки. Визначтеся, що саме вам потрібно від інструменту.

3. Сам тембр фортепіано, відчуття клавіатури - дуже суб'єктивні речі. Те, що сподобається мені, може зовсім не сподобатися вам, особливо це стосується дорогих інструментів. Тому, якщо ви живете у великому місті, шукайте можливість пройтися по магазинах і послухати все самому. Якщо ж такої можливості немає, тоді вам вже доведеться довіритися чи мені, чи комусь із тих людей, хто більш менш, розбирається в звуці. Відгукам на сайтах слід довіряти з обережністю, так як відгук від профі і від початківця про один і той же інструмент може бути зовсім різним.

4. Цифрові піаніно продаються як без дерев"яних підставок, так і вже вбудовані в корпус. У дорожчих інструментах корпус виконує не тільки декоративну роль, але і бере безпосередню участь у формуванні звучання. Визначтеся, чи готові ви платити додаткові гроші за зовнішній вигляд або звуковий резонанс.

---------------------
Більш чітко розуміючи Ваш бюджет і запити до інструменту мені буде набагато простіше порадити для вас найоптимальніший, на мій погляд, варіант. Напишіть мені найбільш зручним для Вас способом)Google .