Безкоштовна доставка синтезаторів та цифрових фортепіано в Києві та по Україні

Доставка* вашого замовлення.

 

 

В залежності від  місця перебування вартість і спосіб доставки можуть відрізнятися. У будь-якому випадку все узгоджується при особистому контакті, але зауважу основні способи отримання вами товару:

1. Самовивіз зі складу в Києві. Деякі з товарів знаходяться на нашому особистому складі, деякі на складах постачальників, тому адреси різні.


2. Доставка товару по Києву :

Безкоштовна адресна доставка, якщо сума замовлення перевищує 2000 гр.

Безкоштовна доставка по лінії метро, якщо сума замовлення перевищує 1500 грн, чи якщо адреса доставки знаходиться поряд з метро або нашими складами.

Вартість доставки товарів на меншу суму - 50 гр. Або безкоштовна в деяких випадках.

Умови безкоштовної доставки не поширюються на акційні та б-товари, вартість обмовляється індивідуально.


3. Зустріч за домовленістю в зручному для обох сторін місці. Як правило цей спосіб доставки стосується малогабаритних товарів і може бути безкоштовним з нашого боку незалежно від ціни товару, якщо не потрібно за ним спеціально їхати на склад постачальника.

4. Доставка перевізником "Нова Пошта". Можливість оплати за товар при отриманні. Залежно від виду товару або особистої домовленості може бути як безкоштовним так і оплачуваною. Для доставки цим перевізником, будь ласка, перешліть смс-повідомлення на номер 098 191-49-08 чи (095) 717-37- 67 з наступними даними:


а.) Ім'я "я та Прізвище

б.) Контактний номер  мобільного телефону (на нього прийде смс-повідомлення)

в.) Зручну для вас адресу відділення "Нової Пошти". Потрібно вказати місто та номер складу.

г.) Назва товару.

 Всю необхідну інформацію про адреси відділень та вартість доставки можете знайти на сайті www.novaposhta.ua


У разі, якщо надіслати смс-повідомлення немає можливості, ви можете повідомити свої дані будь-яким іншим зручним вам способом - через форму на сайті, дзвінок, повідомлення в соцмережі, або на електронну адресу. Всі необхідні дані вказані на головній сторінці та в розділі Контакти


5. Пересилання іншими перевізниками, на кшалт Укрпошта, Інтайм, Автолюкс та інші. Використовується тільки якщо доставка "Новою Поштою" з тих чи інших причин вам не підходить. Умови доставки цими перевізниками погоджуються при особистому контакті.

--------------------------------------

*Безкоштовна доставка не розповсюджується на акційні та б\к  товари.

Google .